Tag: thanos

Trailer i parë i Thor: Love and Thunder sjell plot surpriza
Pas një pritje goxha të gjatë, Thor: Love and Thunder na sjell trailer e parë të këtij filmi i cili na tregon mbi aventurat e reja të Thor të mbushur plot me surpriza. Trailer i ri i Thor: Love and…
Si të merrni skin të Thanos në Fortnite? | GUIDE
Tre vjet pas crossover të tij të parë në Fortnite, Thanos po kthehet në formën e një skin të cilën mund ta blini. Këtu është gjithçka që duhet të dini në mënyrë që skin të bëhet juaji teksa është ende…
Thanos duket se do të vijë në Fortnite
Fill pasi Epic Games ngacmoi kthimin e Thanos dhe mbase Marvel's Avengers, një nga leaks më të besueshëm të Fortnite ka zbuluar që zhvilluesit nuk po luajnë lojëra. Një skin i ri po vjen, pjesë e Thanos Cup tournament. Zhvilluesit…
Thanos LTM në Fortnite bëhet leak përpara Avengers: Endgame
Duket se LTM e Thanos që u shtua vjet në Fortnite rreth kësaj periudhe kohore mund të rikthehet sërish tani përpara premierës së Avengers: Endgame. Të dhënat vijnë nga Twitter, specifikisht me një string ku lexohej "yielded to the POWER…
Teoria se Ant-Man do shkatërrojë Thanos duke i hyrë në prapanicë tashmë ka një video
Ilustrimi është fiks si ç'e kishim menduar. Nëse ke çfarëdolloj rrjeti social dhe pak a shumë je i njohur me Avengers me shumë mundësi e keni stër dëgjuar teorinë se për të shkatërruar Thanos heroi i duhur është Ant-Man. Më…