fbpx

Tag: terry crews

Fillojnë xhirimet e sezonit final të Brooklyn Nine-Nine
Pothuajse dy muaj pas konfirmimit se seriali do të pëfundonte, rifillojnë xhirimet e sezonit të tetë të Brooklyn Nine-Nine.TV Line ka shpërndarë lajmin pasi aktorja Melissa Fumero postoi një foto nga seti së bashku me aktorët e tjerë kryesorë të…
Terry Crews bën stream në Twitch për bamirësi
Bashkë me djalin e tij, Terry Crews vendos të bëjë stream në Twitch për bamirësi Terry Crews është një prej personazheve më të famshëm dhe më të dashur në botën e internetit. Fansat e tij e duan atë për mirësinë…
Terry Crews dëshiron të luajë Jax në seritë e Mortal Kombat
Terry Crews dëshiron të luajë Jax në Mortal Kombat 11. Regjizori Ed Boon dëshiron që Terry Crews të luajë Jax në Mortal Kombat 11 dhe edhe ne duam që Terry Crews të luajë Jax në Mortal Combat 11. E gjithë…