Tag: terminator: dark fate

Arnold Schwarzenegger do të jetë pjesë e një seriali me spiunë në Netflix
Netflix po punon rreth një seriali me tetë episode, në një episod për një aventurë globale spiune me titull dhe ekzekutiv i prodhuar nga Arnold Schwarzenegger. Seriali është protagoistifilmave aksion dhe përpjekja e parë e parë e ish politikanit në…
Publikohet traileri i ri i Terminator: Dark Fate
Paramount Pictures e ka festuar përvjetorin e Judgement Day në mënyrën më fantastike, kjo duke sjellë një trailer të ri për Terminator: Dark Fate. Videoja mundësoi shumë detaje për filmin, duke përfshirë personazhin e ri misterioz që portretizohet nga aktori…
Mund të luani në rolin e Terminatorit nëse porosisni herët Gears 5
Nëse blini ndonjë edicion të Gears 5 ose nëse e merrni përmes Xbox Game Pass përpara 16 shtatorit, do të keni mundësinë të luani dy personazhe që mund të mos ia u priste mendja: Sarah Connor dhe Terminatori. Të dy…
Terminator: Dark Fate: Imazhet tregojnë Arnold të kthehet si T-800
Filmat e Terminator nuk kanë për të vdekur kurrë. Pavarësisht zhgënjimit të pësuar me filmin e 2015s, Terminator Genisys, seritë do të vazhdojnë këtë vit me: Terminator: Dark Fate. Filmi do të jetë nën drejtimin e Tim Miller (ktë të…