Tag: Tell Me Why

Nxitoni të merrni Tell Me Why e cila është falas
DONTNOD Entertainment njihet për lojërat e saj si Life is Strange, Remember Me, Vampyr dhe Tell Me Why. Së fundmi lojën e tyre më të fundit, Tell Me Why, mund ta gjeni falas për ta mbajtur përgjithmonë. Tell Me Why…
Chapter 1 i Tell Me Why është tashmë free
Zhvilluesi Dontnod njoftoi se Chapter 1 i Tell me Why është bërë plotësisht falas. Dhe si bonus, nëse e shijonit kohën tuaj me këtë lojë, pjesa tjetër e serisë është me 50% zbritje në Steam dhe Windows Store deri të…
Tell Me Why është loja e re nga zhvilluesit e Life is Strange
Tell Me Why del në verën e 2020ës. Microsoft tregoi një trailer të ri loje, në X019, nga Dontnod Entertainment që ngjan deri diku me Life is Strange. Loja quhet Tell me Why dhe trailerin e njoftimit të saj mund…