Tag: Tekken

Tekken: Bloodline zbulon se kur do të vijë në Netflix me trailer e ri
Tekken po rikthehet përsëri në skenë pas një mungese të gjatë dhe kësaj here si një seri anime. Nëpërmjet një trailer të shkurtër kemi zbuluar se kur do të vijë Tekken: Bloodline në Netflix. Tekken: Bloodline u njoftua se ishte…
Pro gamer pushohet nga puna. Përse?
Një pro gamer e Tekken është pushuar nga skuadra japoneze e sporteve Cyclops Athlete Gaming, për komentet që ajo bëri në lidhje me aftësitë e meshkujve në stream. Tanukana me sa duket është një fanse e meshkujve më të gjatë,…