Tag: Tekken: Bloodline

Tekken: Bloodline zbulon se kur do të vijë në Netflix me trailer e ri
Tekken po rikthehet përsëri në skenë pas një mungese të gjatë dhe kësaj here si një seri anime. Nëpërmjet një trailer të shkurtër kemi zbuluar se kur do të vijë Tekken: Bloodline në Netflix. Tekken: Bloodline u njoftua se ishte…
Netflix publikon trailerin zyrtar për seritë e reja Tekken
Franchise masivisht e njohur e lojërave video Tekken së shpejti do të bëjë debutimin e saj në anime me Netflix, dhe shërbimi i transmetimit u ka dhënë fansave një vështrim të parë se çfarë të presin me trailerin e tij…