Tag: tekken anime

Tekken: Bloodline zbulon se kur do të vijë në Netflix me trailer e ri
Tekken po rikthehet përsëri në skenë pas një mungese të gjatë dhe kësaj here si një seri anime. Nëpërmjet një trailer të shkurtër kemi zbuluar se kur do të vijë Tekken: Bloodline në Netflix. Tekken: Bloodline u njoftua se ishte…