Square Enix do të lançojë Dying Light 2. Më shumë detaje vijnë në E3
Square Enix ka njoftuar në një konferencë për shtyp se është në bashkëpunim me Techland Publishing për të sjellë Dying Light 2. Vazhdimi i lojës post-apokaliptike Dying Light u njoftua në E3 vjet dhe duket se në E3 e sivjetshëm…