Tag: teaser

Ky teaser i Battlefield 2042 zbulon Specialistë të rinj dhe gameplay
EA ka zbuluar një teaser të shkurtër të lojës për Battlefield 2042, duke zbuluar informacion mbi disa nga Specialistët e lojës. Kimble "Irish" Graves tani është konfirmuar se do t'i bashkohet Webster Mackay, Maria Falck, Pyotr "Boris" Guskovsky dhe Wikus…
Ghostrunner vjen me një teaser të ri
Hapen edhe regjistrimet e betës Si pjesë e shfaqes Gamescom's Awesome Indies, Ghostrunner mori një teaser të ri këtë fundjavë. Ky i fundit tregon fragmente të neon-soaked city dhe të gameplay-it. Kjo është hera e parë që e shohim pamje…
Ky teaser i Modern Warfare Season 5 lidh Warzone me Shadow Company nga MW2
YouTuber-i JackFrags ka marrë një teaser për Call of Duty: Modern Warfare dhe Warzone Season 5, që bën referencë të një organizate të parë në Modern Warfare 2 të 2009s. Përgjatë ditëve të fundit, shumë content creators kanë marrë mesazhe…
Një teaser i Destiny 2 konfirmon zbulimin e sezonit të ri në 9 qershor
Sezoni i ardhshëm është afër dhe Eris Morn është këtu për të. Update-i i ardhshëm i madh i Destiny 2 do të zbulohet në 9 qershor. Kjo është konfirmuar nga Bungie në Instagram. Në videon e shkurtër që mund ta…
Teaser-i i ri i La Casa de Papel e bën edhe më të vështirë pritjen
Mbeten pak ditë nga premiera e madhe. Jo përpara shumë kohësh Netflix publikoi trailerin e parë të sezonit të katërt të La Casa de Papel. Gjithsesi, traileri nuk tregoi shumë të dhëna për sezonin e ri, duke paraqitur kryesisht skena…
Teaser-i i ri i Rick and Morty vendos Morty në një videolojë
A do e luanit një videolojë të tillë? Ende në pritje të një date të rikthimit të Season 4 të Rick and Morty, adresa zyrtare e serialit në Twitter ka pastuar një teaser që mund të përshkruhet si një nga…
Teaser-i më i fundit i Fortnite Season 2 zbulon Midas
Entuziazmi rreth Fortnite Chapter 2 Season 2 vazhdon të rritet Më herët kemi parë dy teasers të ndryshëm nga Epic Games, të cilët hedhin shenja drejt vendndodhjeve të reja që do të vinë, si dhe rikthimit të Dynamite dhe lëndëve…
Epic Games poston teaser-in e dytë të Fortnite Chapter 2 Season 2
Season 2 i Fortnite Chapter 2 duket se do të jetë i artë Epic Games e ka shtyrë dy herë lançimin e Season 2 në Fortnite, me Season 1 që tashmë do të mbyllet në 20 shkurt. Tashmë që kanë…
Teaser-i i parë për Fortnite Season 2 ka një mesazh sekret
Shfaqet në të gjithë botën teaser-i i parë nga Epic Games Season 2 i Chapter 2 në Fortnite pritet të nisë në 20 shkurt, pas një vonese që e bëri këtë sezonin më të gjatë në historinë e lojës. Deri…
Ja se kur do të vijnë ndryshimet për Season 4 në Apex Legends
Një dataminer ka zbuluar datat kur do të nisin ndryshimet në hartë dhe teasers për Season 4 të Apex Legends Gjatë javëve të fundit fansat mezi po presin të shohin se çfarë Respawn ka përgatitur për Season 4 të Apex…