fbpx

Tag: team deathmatch

Valorant hedh shenja drejt një Team Deathmatch mode
Një leak i ri pretendon të tregojë se Riot Games do të shtojë një modalitet krejt të ri për Valorant në të ardhmen që shumë pak e prisnin Closed beta e Valorant vazhdon të jetë një sukses i mrekullueshëm pasi…
Një LTM Team Deathmatch tani është në dispozicion në Free Fire
Ky mode i lojës do t'i përshtatet lojtarëve më agresivë Disa LTM janë caktuar të bashkohen me Free Fire në fund të prillit. Team Deathmatch mbërriti në serverët e së lojës sot dhe do të zgjasë deri më 4 maj.…
PUBG patch 6.2 notes – Team Deathmatch, ndryshime në granata, etj
Mode-i Team Deathmatch i PUBG u konfirmua kohët e fundit si pjesë e patch-it 6.2. Tani oferta tjetër e Season 6 të lojës Battle Royale, kështu që është koha për të parë se çfarë përfshihen në update-tin 6.2 të PUBG…
Konfirmohet PUBG Team Deathmatch mode për patch 6.2
Dje, një lojtar profesionist vuri re që mode-i i ri ishte futur live në lojë rastësisht. Tani, vetëm një ditë më vonë, PUBG Corp ka konfirmuar që modaliteti është me të vërtetë në rrugë e sipër Leak-u për këtë leak…
PUBG Mobile merr Team Deathmatch mode dhe kap 50 milion përdorues aktive
Loja gjithashtu kaloi 400 milion shkarkime që pasi mode-i i ri u publikua. Nuk ka shumë që kur update-i i shumëpritur i PUBG Mobie 0.13.0 u lançua dhe mund të themi që është një nga update-et më të mëdha që…