Tag: Team 7

Provimet Chunin tek Boruto zbulojnë karaktere të reja
SPOILER ALERT Provimet e Chunin do të fillojnë në anime të Boruto: Naruto Next Generations, duke u dhënë anëtarëve të Team 7 disa sfida të reja për të kapërcyer pas betejës brutale kundër Jigen. Ndërsa këto teste me siguri nuk…
Naruto Cosplay kthehet pas në fillimet e Sakura
Që nga fillimi i Narutos kanë kaluar shumë kohë, me Team 7 duke marrë role shumë të ndryshme brenda fshatit Hidden Leafs gjatë serisë së vazhdueshme të Boruto: Naruto Next Generations. Me Naruton duke u bërë Hokage i Shtatë dhe…
Një antagonist i vjetër do të rikthehet në Boruto
SPOILER ALERT Seritë e fundit të Boruto: Naruto Next Generations kanë qenë padyshim disa nga më të mëdhatë deri më tani, me Naruto dhe Sasuke duke luftuar kundër Jiren dhe interpretimin e ri të Team 7 që përplaset kundër udhëheqësit…
Boruto debuton rasenganin e tij të frikshëm
Boruto: Naruto Next Generations debutoi një lloj të ri të rasengan në episodin më të ri të serisë! Anime ka arritur në një nivel të ri intensiv që kur faza e Otsutstuki Awakening e sagës Kawaki filloi zyrtarisht, dhe Boruto…