Tag: superman

Një lojë Superman ndërtohet në Unreal 5 demo
Një zhvillues ka bërë lojën e tij Superman nga demo i Unreal 5 i përdorur për The Matrix Awakens dhe ata po kërkojnë ta zgjerojnë atë në një lojë të mirfilltë superhero bazuar në një demo të krijuar pjesërisht nga…
Kur do të vijnë Superman & Suicide Squad në Fortnite?
Lojtarët e Fortnite së shpejti do të jenë në gjendje ta shpallin atë si heronj dhe villains legjendar të DC. Pjesa tjetër e përmbajtjes së librave komikë pritet të vijnë së shpejti, duke filluar me Bloodsport të The Suicide Squad.…
Zbulohet një lojë e braktisur Superman nga 2008
Ndonjëherë duket se superheronjë të caktuar marrin gjithë dashurinë për lojërat. Ka pasur kaq shumë lojëra Spider-Man dhe Batman gjatë viteve, por unë përpiqem të mendoj për një në qendër të Man of Steel. Superman pothuajse kishte lojën e tij…
Së shpejti mund të luani një lojë e re me Superman
Warner Bros. Montreal aktualisht është punuar duke e bërë gati lojën e ardhshme Batman Gotham Knights për publikimin e saj në vitin 2022, por rezulton se studioja mund të ketë një tjetër të lidhur me DC në plan, Superman. Thashethemet…
Një film i animuar i Injustice do të vijë së shpejti
Injustice po krijon filmin e vet të animuar i cili do të tregojë për fansat  historinë e rënies së Supermenit. Warner Bros Home Entertainment ka njoftuar se seriali i famshëm i video lojërave  Injustice do të ketë një film me…
Filmi i ri i Superman do të përfshijë një aktor me ngjyrë
Një epokë krejt e re do të vijë së shpejti për Man of Steel, me autorin Ta-Nehisi Coates që bashkohet me J.J. Abrams për një reboot të Superman nga DC Comics. Dhe duket se ky do të jetë një ndryshim…
Xbox Series X mund të lançohet me një lojë ekskluzive Superman
Thashethemi është mjaft emocionues por jo dhe aq solid Një përdorues i një forumi online për gaming, i quajtur OsirisBlack ka vazhduar serinë e tij të ngacmimeve me disa të dhëna të paqarta mbi disa lojëra 'third-party' që mund të…
The Witcher: Superman bëhet Geralt of Riva në seritë e Netflix
Netflix ka punuar për një seri të The Witcher për disa kohë. Tani është e qartë se kë do të shohim në rolin e Witcher Geralt. Mesazhi u përhap nëpërmjet Netflix, Twitter dhe Instagram. Aktori Henry Cavill është kandidati që…