Tag: super dragon ball heroes

Posteri i Dragon Ball tregon formën e re të Vegeta
Super Dragon Ball Heroes ka sjellë shumë aksion dhe përballje të ndryshme për fansat e kësaj serie anime. Së fundmi një poster i ri na ka treguar një transformim të ri për Vegeta i cili ka mahnitur shumë fansa. Gjatë…
Dragon Ball Heroes zbulon informacione të reja rreth episodit të radhës
Dragron Ball Heroes ndodhet momentalisht në arc e ri i cili është quajtur Space-Time War dhe një informacion i zbuluar së fundmi po tërheq vëmendjen e fansave. Duke ndjekur ngjarjet dhe eventet e sagave të Universal Conflict dhe Universe Creation,…
Dragon Ball Heroes konfirmon arc dhe gjithashtu një episod të ri
Dragon Ball mund të mos ketë sjellë një anime e cila tregon historinë kryesore të kësaj serie për disa kohë, fansat e kësaj serie ende arrijnë të marrin çdo muaj një episod plot aksioni falë Dragon Ball Heroes i cili…
Dragon Ball Heroes prezanton arc e ri
Super Dragon Ball Heroes është gati të hyjë në një arc krejt të ri i cili do të quhet "Space-Time War Arc" i cili pritet të kthejë protagonistë dhe antagonistë të ndryshëm nga seria e Dragon Ball. Dragon Ball Heroes…
Çfarë po bën gabim Super Dragon Ball Heroes?
Këto janë gabimet që Super Dragon Ball Heroes po kryen Super Dragon Ball Heroes iu ka dhënë fansave të serisë së krijuar nga Akira Toriyama shumë aventura dhe përballje për Goku, Vegeta, Trunks dhe shumë të tjerëve teksa seria kryesore…
Episodi i fundit i Dragon Ball Heroes zbulon sekretet e Towa
Episodet e fundit të Dragon Ball kanë sjellë shumë ngjarje emocionuese dhe kësaj here zbulon disa prej sekreteve më të mëdha të Towa Dragon Ball Heroes gjatë episodeve të fundit ka sjellë shumë transformime të ndryshme ku një nga më…
Dragon Ball zbulon një teknikë të re për Vegito
Nga trailer-i i fundit fansat kanë zbuluar se një lëvizje e re e Vegito do të shfaqet së shpejti Dragon Ball ka eksploruar pak nga fuqitë e Vegito, por ka gjithnjë më shumë për të zbuluar në këtë univers. Mbi…
Dragon Ball Heroes nxjerr trailer-in për expansion-in e ri
Beteja të reja do të vijnë gjatë këtij expansion-i të ri Super Dragon Ball Heroes do të lançoj së shpejti një fazë të re të Big Bang Mission arc. dhe para pak kohësh nxori një trailer ku shfaq detajet se…
Zbulohet plani i Dragon Ball për rikthimin e Super 17
Kësaj here në Dragon Ball rikthehet Super 17 bashkë me shumë surpriza të tjera Episodet e reja të Super Dragon Ball Heroes nuk ka sjellë vetëm transformimin në Super Saiyan 4 por gjithashtu edhe disa prej villans nga Dragon Ball…
Promo e re për Dragon Ball Heroes sjell pamje të reja të Janemba dhe më shumë
Xeno Goku, Vegita dhe Janemba vijnë me forma më të fuqishme. Videoloja arcade Super Dragon Ball Heroes vazhdon zgjerimin e saj nëpërmjet Big Bang Mission dhe promo-ja e re iu ka dhënë fansave një pamje të formës Limit Breaker të…