fbpx

Tag: SunSpear Games

Immortal: Gates of Pyre mbledh mbi 60,000$ brenda 24 orëve
Immortal: Gates of Pyre është një lojë e re real-time strategy që synon të japë një përvojë unike duke përdorur elementë të titujve RTS dhe MOBA, të gjitha në një model free- to- play Vetëm një ditë pasi nisi fushatën…