Summit1G shpjegon pse automjetet e Warzone janë tepër të fuqishme
Që kur Warzone u lançua në datë 10 mars, Summit e ka luajtur shpesh atë dhe ja ka dalë të bëhet shumë i aftë. Kjo nuk vjen si çudi për fansat që e kanë parë atë disa herë ti kalojë…
Ninja u eleminua nga ATV e tij në Warzone dhe ishte gjëja më fantastike
Kujdes kur i jepni makinës.. Call of Duty: Warzone na dha një tjetër moment fantastik, që ndoshta nuk kemi për ta harruar kurrë, e gjitha kjo falë Ninja. Teksa po luante disa ndeshje me Summit dhe Cloakzy, Ninja bëri një…
Zombies do të vijnë në Call of Duty: Mobile në 22 nëntor
Pritjes do t'i vijë së shpejti fundi Zombies do të vijnë në Call of Duty: Mobile në 22 nëntor, siç u zbulua nga Activision në update-in e fundit për komunitetin e tyre ditën e sotme. Në disa testime në beta…