Tag: suicide squad

DC po planifikon vdekjen e Harley Quinn
Do të ishte e vështirë të gjesh një superhero që nuk ka vdekur dhe të kthehet në jetë të paktën një herë gjatë karrierës së tyre. Batman, Superman, Spider-Man, Green Arrow, Wolverine dhe Captain America kanë vdekur në një pikë…
Suicide Squad: Kill the Justice League vonohet në 2023
Suicide Squad: Kill the Justice League, një lojë në të cilën Suicide Squad tenton të vrasë Justice League, mund të mos ia dalë këtë vit siç pritej. Sipas një raporti të Bloomberg, "njerëzit e njohur me zhvillimin e saj" kanë…
Pas kaq shumë pritjesh vjen gameplay trailer i Suicide Squad
Suicide Squad: Kill The Justice League, një lojë e re nga zhvilluesi i Batman: Arkham Rocksteady Studios, publikoi trailerin e parë të lojës dhe është shpërthyes. Videoja mori një prezantim të mrekullueshëm nga aktorja e njohur dhe keqbërëse Debra Wilson…
Fortnite sjell Bloodsport nga Suicide Squad
Fortnite po shton Bloodsport nga The Suicide Squad të James Gunn, që do të thotë se lista gjithnjë në rritje e super-heronjve dhe super të ligëve të Epic do t'i shtohet një anti-hero i madh së shpejti. E shpallur për…
Zhvilluesi i Batman Arkham ka konfirmuar një lojë Suicide Squad
Rocksteady postoi një teaser në Twitter që konfirmon thashethemet që kemi parë në internet këtë vit Shumë njerëz "i bënë veshët dhe sytë katër" në fillim të këtij viti kur emrat e domain-ve të lidhur me Warner Bros u shfaqën…
Suicide Squad 2: Will Smith nuk do të rikthehet si Deadshot
James Gunn nga Guardians of the Galaxy do të jetë regjizor. Vazhdimi i Suicide Squad duket se do të humbasë një nga anëtarët më të rëndësishëm të ekipit të tij. Will Smith, që ka portretizuar Floyd Lawton ose ndryshe Deadshot…
Urojini mirëseardhjen Harley Quinn dhe Joker në PUBG
PUBG dhe DC janë bashkuar për të sjellë Harley Quinn dhe The Joker në PlayerUnknown Battlegrounds, të paktën si skins. Versioni i kësaj dysheje vjen nga Suicide Squad. Deri në këtë pikë, PUBG ka njoftuar këtë dyshe si skins, siç…