Tag: street fighter pc

Street Fighter zbulon lojën e saj të ardhshme
Street Fighter 6 është zyrtarizuar dhe do të dalë vitin e ardhshëm në konsola dhe PC përmes Steam. Traileri i ri tregon një stil të ri të gjallë të artit për Street Fighter, disa nga luftëtarët do ti shohim në…