Netflix zbulon filmat dhe serialet më popullore të 2019
Netflix ka zbuluar një listë me filmat dhe serialet më të njohura të 2019s. Ju paralajmërojmë se disa prej emrave në këtë listë do ju çudisin. Teksa lançime masive si Stranger Things 3 dhe The Irishman ja kanë dalë të…
Sezoni i 3 i Stranger Things ka thyer çdo rekord shikueshmërie
40.7 milion shikime në 4 ditë. Sezoni i tretë i Stranger Things e pati premierën në datë 4 korrik dhe le të themi që shumë shumë njerëz e kanë parë. Netflix njoftoi në Twitter se seriali është duke thyer rekorde…
Trailer-i i fundit për Stranger Things 3 paralajmëron një rrezik të madh për Hawkins
Besoj se të gjithë jemi duke numëruar mbrapsht ditët për fillimin e sezonit të tretë të Stranger Things në Netflix. Për të rritur edhe më shumë hype-in, një trailer i fundit është postuar për sezonin e tretë. Jemi tashmë në…
‘Stranger Things’ kthehet fuqishëm me një trailer për sezonin e tretë
Ata nuk janë më fëmijë... Traileri i plotë për sezonin e tretë të Stranger Things është publikuar dhe pasi ta shihni do të doni që vera të vijë sa më shpejtë. Netflix postoi një video rreth tre minuta të gjatë…