Tag: Stellaris

Ju mund të luani Stellaris, Cities: Skylines dhe Surviving Mars falas këtë fundjavë
Paradox ka një shitje në Steam këtë fundjavë për të festuar konventën dixhitale të botuesit PDXCon Remixed. Si pjesë e shitjes, ju mund të luani Stellaris, Cities: Skylines dhe Surviving Mars falas për tërë fundjavën dhe më pas t'i merrni…