fbpx

Tag: steam game festival

Shumë demo lojërash falas të Steam vijnë në eventin e ri të Game Festival
Valve po planifikon një tjetër Steam Game Festival, këtë herë një Autumn Edition, sipas gazetarit dhe prezantuesit Geoff Keighley Festivali do të fillojë në 7 Tetor dhe do të zgjasë deri më 13 Tetor, thotë Keighley, duke ofruar "një shans…
Steam Game Festival dhe EA Play Live do të vonohen
Valve dhe Electronic Arts kanë ndër kompanitë e fundit të lojërave që i kanë bërë pause eventeve të planifikuara. Steam Game Festival: Summer Edition është shtyrë. Ai ishte parashikuar fillimisht të mbahej në datat 9-14 qershor, por Valve tha sot…
Geoff Keighley sjell 40 demo lojërash falas në Steam Game Festival
Steam Game Festival: Spring Edition tani është duke u zhvilluar, dhe do të zgjasë deri më 23 Mars në 18:00. Mbi 40 tituj janë paraqitur si pjesë e eventit, dhe ndërsa ju mund t'i shihni më poshtë ato për një…