Tag: star

Episodi i fundit i My Hero Academia zbulon formën e re të Shigaraki
Spoiler alert Kapitulli më i ri i My Hero Academia na dha pamjen e parë të re të përmirësuar të Tomura Shigaraki. Shigaraki, si Izuku Midoriya, ka kaluar një periudhë të madhe rritjeje që është përshkallëzuar shpejt gjatë rrjedhës së…
Meyers Leonard u tërhoq nga ekipi i basketbollit dhe sponsorët pasi përdori turmë antisemitike gjatë stream-it të Call of Duty

Videot e lojtarit të NBA-së dhe streamer-it të Twitch, Meyers Leonard, duke përdorur një turmë antisemitike gjatë stream-it të Call of Duty u bënë virale kohët e fundit, duke e bërë atë të kërkonte falje. Që atëherë, ekipi i tij…