fbpx

Tag: star wars battlefront 2

Giveaway i Battlefront 2 në Epic Store bën crash serverat e lojës
Aktualisht mund të merrni falas Star Wars: Battlefront 2 përmes Epic Games Store "Një numër i pabesueshëm i lojtarëve na janë bashkuar gjatë javës sonë të Epic Games Store dhe ne po krijojmë servera të rinj për t'ju mirëpritur të…
Shkoni dhe shkarkoni Star Wars Battlefront 2 falas në Epic Store
Star Wars Battlefront 2, një nga gjërat e mira që ka dalë nga partneriteti ekskluziv i EA me Disney, tani është falas për javën në Epic Games Store. Celebration Edition përfshin lojën bazë dhe të gjithë përmbajtjen e personalizimit të…
Epic Games Store do të sjellë falas Star Wars Battlefront 2
Javën e ardhshme, Epic Games Store po dhuron Star Wars: Battlefront II 2017 si pjesë e programit të tyre në vazhdim të lojërave falas. Ky program ka qenë një përfitim për lojtarët që harxhojnë para dhe janë mbërthyer në shtëpi…
Among Us vs. Fall Guys vjen si mod në Star Wars Battlefront 2
Lufta galaktike civile ka shpërthyer përsëri por tashmë pak më ndryshe Fall Guys në fillimet e veta pati një popullaritet tepër të madh por i cili u rrëzua papritmas nga Among Us e cila tashmë ka thyer shumë rekorde. Por…