Tag: Spy x Family part 2

SPYxFAMILY zbulon pamjet e reja nga Part 2
Part 1 i SpyxFamily sapo ka mbaruar dhe fansat janë duke pritur me padurim Part 2. Dhe anime ka zbuluar një trailer të shkurtër i cili na sjell pamjet e para nga Part 2 dhe që sigurisht na lë të…