Tag: spy x family manga

SPYxFAMILY zbulon pamjet e reja nga Part 2
Part 1 i SpyxFamily sapo ka mbaruar dhe fansat janë duke pritur me padurim Part 2. Dhe anime ka zbuluar një trailer të shkurtër i cili na sjell pamjet e para nga Part 2 dhe që sigurisht na lë të…
Spy x Family është anime më popullore e momentit
Që prej transmetimit të episodit të parë, anime e Spy x Family bëri për vete shumë shikues dhe një studim i kryer së fundmi ka vërtetuar se Spy x Family është anime më popullore e momentit. Spy x Family tregon…