Tag: spin-off

Cilët karaktere nga Naruto meritojnë një Spin-off?
Naruto është një prej anime më të njohura kudo në botë si nga fëmijë por gjithashtu edhe nga të rritur. Dhe si gjithmonë fansat duan gjithmonë e më shumë diçka të re nga seria dhe kjo ka nxitur një debat…
Demon Slayer | Cilët karaktere meritojnë një Spin-Off
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba ka mbaruar shfaqjen e saj (të paktën mangën), por ka kaq shumë hapësirë që seriali të zgjerohet në një univers të tërë tregimesh. Një premisë që shumë fansa të Demon Slayer dëshirojnë ta shohin është…
Fansat e Naruto zbulojnë idetë e tyre mbi spin-off e Sasuke
Sasuke Uchiha mund të mos ketë dashur të bëhet një legjendë në botën anime, por pikërisht kjo ajo që ndodhi. Ndërsa anime mund të përqendrohet më shpesh në heroin e saj titullar, Naruto, ka kaluar shumë kohë edhe me Sasuke.…
Riot zbulon dy lojëra të reja spin-off të LoL për 2022
Krahu botues i Riot, Riot Forge, do të lëshojë dy lojëra të reja spin-off të League of Legends në 2022. Song of Nunu, e cila u njoftua këtë javë dhe Convergence, një platformë aksioni me Ekko, do të dalin të…
Ubisoft ul cmimin e Rainbow Six Extraction dhe sjell co-op falas
Rainbow Six Extraction nuk është lançuar akoma dhe Ubisoft ka vendosur që të sjellë disa ndryshime të mëdha për lojën e cila pritet të vijë së shpejti. Një ndër ndryshimet kryesore që ka ardhur është ndryshimi i çmimit, i cili…
JoJo’s Bizarre Adventure: Thus Spoke Kishibe Rohan do të vijë në Netflix
Më në fund fansat e JoJo’s Bizarre Adventure do të munden të shohin spin-off Thus Spoke Kishibe Rohan në Netflix Seria speciale OVA e JoJo’s Bizarre Adventure spin-off, Thus Spoke Kishibe Rohan do të vijnë në Netflix. E ndarë në…
Episode të reja të My Hero Academia janë duke u prodhuar
Një anime e re spin-off mund të vijë për My Hero Academia Me sezonin e katërt të My Hero Academia i cili u mbyll me sukses, duket se seritë kryesore do të ndiqen nga një anime tjetër sipas një shkrimi…
Një spin-off i ri i Spider-Man do të vijë, por nuk do të jetë pjesë e MCU
Sony po përgatit një spin-off të ri. Një film i ri spin-off i Spider Man është në punë e sipër, por ai nuk ka për të qenë pjesë e MCU. Sipas raportimeve, Sony ka punësuar shkrimtarin e Amazing Spider-Man 2,Roberto…
Një spinoff single-player i Division është i mundur në të ardhmen
Historia e The Division e Tom Clancy është e përcaktuar sigurisht. Shoqëria amerikane është përmbysur pas lëshimit të Green Virus dhe një njësi sekrete e specializuar me agjentë është aktivizuar për të kthyer atë që është humbur. Problemi është se…