Tag: spider man: miles morales

Shitjet e Miles Morales tejkalojnë The Last Of Us Part 2 dhe Ghost Of Tsushima
Spider-Man: Miles Morales i lëshuar disa muaj më vonë pas The Last of Us Part 2 dhe Ghost of Tsushima arrin rekorde në Shtetet e Bashkuara. Sipas një raporti nga NPD Group, Spider-Man: Miles Morales ishte loja e pestë më…
Miles Morales kap majat teksa PS5 del përsëri në treg
Miles Morales është numri 1 në Mbretërinë e Bashkuar për herë të parë që nga lançimi i tij 4 muaj më parë. Ka arritur të qëndrojë për një kohë të gjatë në top listën e lojërave më të shitura të…
Spider-Man: Miles Morales Review
E bukur por e shkurtër Seria e lojërave Spider-Man gjithmonë ka patur vlerësime të përziera. Për ne, loja Spider-Man i vitit 2018 ishte një ndër lojërat më të bukura të serisë dhe e realizuar mjaf mirë. Por a do të…
Chadwick Boseman ka një homazh prekës në Spider-Man: Miles Morales
Pasi të mposhtni lojën, e cila do t'ju marrë rreth 8-10 orë, titrat e fundit të lojës do të dalin. Homazhi lexon: "Në kujtimin e dashur për një mbret fisnik, Chadwick Boseman. Nderi, forca dhe dhembshuria e tij do të…
Spider-Man Miles Morales do të ketë kostumin nga Spider-Verse
Ai do të merret si një pre-order bonus. Loja e lançimit të PlayStation 5, Spider-Man Miles Morales, përfshin kostumin nga filmi Spider-Man: Into the Spider Verse. Jo vetëm që dizajni i kostumit është i njejtë, por është animuar që të…
Spider-Man: Miles Morales vjen me një trailer gameplay dhe datë lançimi
Bashkë me një remaster të Spider-Man për PS5. Sony ka treguar gameplay-in e parë për Spider-Man: Miles Morales,  bashkë me një datë lançimi. Loja do të vijë bashkë me PlayStation 5 në 12 nëntor. Loja është e vendosur një vit…
Sony zbulon dizajnin e kasës së lojërave të PS5
Duket shumë si kutia e lojërave të PS4, por me disa dallime të vogla. Sony zbuloi se si do të duken kopjet fizike të lojërave të PlayStation 5, në një postim të blogun e tij ditën e enjte. Si shembull…
Gjithçka që dimë në lidhje me Spider-Man: Miles Morales
Marvel's Spider-Man bëri debutimin në PlayStation 4 në 2018. Loja e heroit të comics u prit me lavdërime universale nga kritikët dhe fansat, dhe u bë një histori e madhe suksesi për Sony. Tifozët të etur për të vendosur maskën…
Spider-Man: Miles Morales njoftohet si lojë lançuese e PS5
Sony ka zbuluar lojën e radhës në serinë Spider-Man që do të dalë në fundvit 2020 Traileri i ri i debutuar si pjesë e eventit të djeshëm të PlayStation 5 paraqet Morales që lëkundet rreth Nju Jorkut në dimër, duke…