Tag: spider-man 3

Zbulohet titulli përfundimtar i Spider-Man 3
Treshja fantastike e Spider-Man 3 bënë një rreng me të gjithë internetin dhe fansat e Marel, duke u shtirur sikur zbuluan titullin e filmit. Gjithsesi, pasi na e morën vëmendjen të gjithëve, përmes instagramit të Tom Holland mësuam titullin zyrtar…
Foto të reja janë publikuar nga seti i Spider-Man 3
Xhirimet e filmit të shumëpritur Spider-Man 3 kanë filluar prej javësh tashmë në disa nga zonat e Atlanta, pa patur asnjë problem dhe me të gjithë masat mbrojtëse për coronavirus të respektuara. Gjithsesi, kjo nuk do të thotë që s'mund…
Tom Holland ndan pamjet e para të xhirimeve të Spider-Man 3
Tom Holland, Spider-Man-i i famshëm i Marvel, ka postuar pamjet e para të xhirimeve në setin e filmit Spider-Man 3, bashkë me një teaser për të. Pas lodhjeve të mëdha që u kaluan për ta sjellë këtë film, me gjithë…
Tom Holland konfirmon se xhirimet e Spider-Man 3 kanë filluar
Një javë pasi mbaroi të gjitha detyrimet e tij me Uncharted dhe pasi patëm mundësi të shihnim pamjen e parë të Tom Holland si Nathan Drake, aktori është gati për projektin e tij të ardhshëm. Cili është ky? Sigurisht që…
Konfirmohet data e xhirimeve për Spider-Man 3
Tom Holland ka konfirmuar se Spider-Man 3 do i fillojë xhirimet në fillim të korrikut, duke thënë se vazhdimi i historisë është "një çmenduri totale". Në një intervistë, Holland ju kërkua të konfirmonte nëse do të ishte protagonisti i një…