Tag: sound hashira

Sezoni 2 i Demon Slayer njofton një episod special për një orë
Sezoni i dytë i Demon Slayer pritet të mbërrijë muajin tjetër, por para se seriali Shonen të vazhdojë me arc më të ri të Entertainment District Arc. Do të ripërsëritet historia e Mugen Train, me një episod një orësh që…
Demon Slayer Season 2 zbulon trailerin e ri
Demon Slayer: Mugen Train u bë një nga filmat më të njohur dhe fitimprurës, anime jo vetëm në Japoni, por edhe në botë dhe, sezoni i dytë do të mbërrijë më vonë këtë vit me një trailer të ri i…