Tag: Sony Pictures

Venom 3 dhe Ghostbusters 4 njoftohen nga Sony
Sony Pictures ka njoftuar vazhdimet e disa prej ekskluziviteteve të saj më të mëdha. Një film i tretë Venom dhe një vazhdim i Ghostbusters: Afterlife tani janë në punë, tha kompania gjatë CinemaCon. Filmat Venom, edhe pse jo domosdoshmërisht të…
Një serial televiziv God of War mund të vijë në Prime Video
God of War, saga hit i Sony, së shpejti mund të shfaqet në ekran. Një raport nga Deadline thotë se Amazon është duke negociuar me Sony Pictures Television dhe PlayStation Productions për të realizuar shfaqjen për Prime Video. Seriali është…
Spider-Man: No Way Home sjell një trailer tjetër fantastik
Për shumë prej nesh, Spider-Man: No Way Home është filmi më i pritur i vitit, nëse jo i dekadës. Filmi i tretë i MCU Spidey me protagonist Tom Holland si zvarritës i mureve premton të jetë më i madhi deri…
Sezoni i dytë i Made In Abyss na jep detaje të reja
Made In Abyss është një ekskluzivitet unik anime, duke përzier personazhe të lezetshëm me një temë jashtëzakonisht të errët. Ndërsa Riko i bashkohet i riu Reg në një përpjekje për të mësuar më shumë rreth vendndodhjes së nënës së aventurierit…
Shihni anime të Iron Man në YouTube
Kur bëhet fjalë për Marvel Universe, pak heronj kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm si Iron Man. Heroi dikur shihej si një personazh i listës C, por roli i tij në Marvel e ka bërë atë një legjendë. Që kur…