Tag: sonic the hedgehog

Sonic The Hedgehog 2 është filmi më i suksesshëm i një videoloje
Zakonisht filmat të cilat janë të bazuara në videolojëra nuk kanë një sukses të madhe dhe kritikohen për keq shumicën e rasteve nga audienca. Por kësaj here nuk mund të themi të njëjtën gjë për serinë e filmave Sonic The…
Sonic the Hedgehog është tashmë në Fall Guys
Ne kemi parë disa kostume crossover në Fall Guys tashmë: ju mund të luani si Chell dhe P-Body nga Portal, për shembull, dhe ka edhe një për Scout nga Team Fortress 2. Tani, Mediatonic është bashkuar me Sega për të…
Kënga e filmit të Sonic është nga Wiz Khalifa dhe një yll i Tik-Tok
Na paralajmëruan dhe nuk dëgjuam. Filmi i Sonic, i cili në trailerin e tij të parë kishte Gangsta's Paradise, tashmë ka këngën e tij të rapit. Shikoni videoklipin në videon e mëposhtme dhe nëse fillon dhe ju zë koka, dijeni…
Demot e reja muzikore na hedhin shenja drejt një loje të re Sonic
Në 2020-ën do të vijë filmi i shumëpërfolur dhe një... lojë e re? Një lojë e re Sonic Adventure mund të jetë në zhvillim pasi demo të ndryshme muzikore u shfaqën online, 22 vjet pasi lojërat u lançuan fillimisht. Lajmi…
Sonic the Hedgehog kthehet me një dizajn të ri
Nuk ka edhe aq shumë dhëmbë këtë rradhë. Traileri i ri i Sonic the Hedgehog është publikuar dhe falë zotit, tashmë kemi një version më të pëlqyeshëm të Sonic që nuk do ju dalë në makthe gjatë natës. Dhëmbët njerëzorë…
Poducenti i Sonic thotë se fansat do të jenë shumë të kënaqur me dizajnin e ri
Kur traileri i parë i filmit Sonic the Hedgehog doli në sipërfaqe, njerëzit nuk ishin shumë të lumtur me të . Kjo prej dizajnit të vetë Sonic. Drejtuesit e filmit kishin përdorur elemente të ngjashme me versionin original, por gjithsesi…
Filmi Sonic The Hedgehog do të vonohet sa të ridizenjohet Sonic
Filmi Sonic the Hedgehog është vonuar për në 14 shkurt të 2020s. Filmi do të publikohej fillimisht në nëntor, por pas reagimeve negative të bëra ndaj dizajnit që i kishin dhënë personazhit kryesor, filmi do të vonohet për tre muaj…
Regjizori i Sonic The Hedgegog premton ta ndryshojë pamjen e Sonic
Interneti mbart një fuqi masive Jo më larg se para pak ditësh u publikua traileri i adaptimit në film të videolojës Sonic The Hedgehog dhe auchh, njerëzit nuk ishin aspak të lumtur me mënyrën se si e kishin realizuar personazhin…
Shikoni trailer-in e parë të Sonic the Hedgehog
Jim Carrey në rolin Doctor Eggman? Çfarë mund të kërkosh më shumë. Kanë kaluar 28 vite që kur Sonic the Hedgehog erdhi për herë të parë në konsola. Në fakt deri tani duhet ta kishim patur një film, por më…
Zbulohet pamja e Sonic në filmin e Sonic the Hedgehog
Fotografitë duket se janë zbuluar aksidentalisht Që prej lançimit të posterit të parë për filmin e ardhshëm Sonic the Hedgehog në dhjetor, ka pasur shumë spekulime mbi pamjen e personazhit ikonë në ekranin e madh. Ndërkohë që të gjithë e…