Tag: snoop dogg

Edhe Snoop Dogg dëshiron të blejë Twitter
Snoop Dogg ka shprehur interesimin e tij për të blerë Twitter ndërsa marrëveshja e Elon Musk përballet me telashe dhe ai po hedh idetë sikur të ishte viti 2004. Në fillim të prillit, Elon Musk bëri një blerje të konsiderueshme…
Pas Snoop Dogg, Godzilla mund të vijë në Warzone
Snoop Dogg dhe Godzilla shfaqen në Call of Duty: Warzone këtë muaj. Snoop, legjenda e hip-hop-it, pronari i Death Row Records dhe aleatja e Martha Stewart iu bashkuan listës së operatorëve të Warzone më 19 prill, ndërsa Mbreti i Monsters…
Konfirmohet bashkëpunimi i Snoop Dogg me Call Of Duty
Activision Blizzard publikoi Call of Duty: Vanguard vitin e kaluar, dhe që atëherë loja ka marrë përditësime që përfshijnë harta të reja, armë dhe skine në krye të rregullimeve të bëra në përmbajtjen ekzistuese. Një shtesë që vjen si në…
Snoop Dogg i bashkohet FaZe Clan
Snoop Dogg, një nga reperët dhe personazhet më të njohur të medias përreth, i është bashkuar zyrtarisht FaZe Clan, njoftoi sot organizata. FaZe ka vazhduar të zgjerojë listën e saj të gamers dhe talenteve, e cila tani përfshin një nga…
Snoop Dogg në Call of Duty Warzone?!
Sipas @ZestyCodLeaks, një leaker i cili më parë ka zbuluar saktë crossover Attack On Titan, si dhe ka postuar herët disa imazhe të Sezonit 2 të Vanguard të Warzone, skini do të shfaqë Snoop Dogg të veshur me një xhaketë…
Streams të Snoop Dogg në Twitch janë një katastrofë
Streams të Twitch janë bërë një formë arti në vetvete dhe ka marrë streams më të mirë në të gjithë globin. Një nga këto viktima fatkeqe është reperi legjendar Snoop Dogg, i cili akoma nuk e kupton se po bën…
Snoop Dogg çohet nga inati pas 15 minutash livestream të Madden në Twitch
Dhe më pas e la stream-in hapur edhe për shtatë orë të tjera. Në një livestream të mbajtur së fundmi për Madden NFL 21 në Twitch, Snoop Dogg luajti për 14 minuta. Pastaj u acarua dhe iku. Ishte e gjitha…
Shikoni frigoriferin Xbox Series X të Snoop Dogg
Snoop Dogg kishte një frigorifer të plotë Xbox Series X me tortëen e Xbox Series X dhe konsolën e vërtetë brenda. Këtë do e klasifikojmë në listën e gjërave që nuk prisnim të shikonim në 2020. Rapper-i u drejtua në…
Twitch reagon ndaj Snoop Dogg që po hiqej sikur po luante një lojë
Snoop Dog mbajti një livestream në Twitch gjatë një early access survival game SOS, një lojë ku 16 lojtarë duhet të punojnë së bashku për tu arratisur nga një ishull i rrezikshëm. Ai u duk se bëri një punë goxha…
Snoop Dogg bën rage quit vetëm 26 minuta pas nisjes së stream-it
Nuk u desh shumë që Snoop Dogg të acarohej dhe të hiqte dorë nga Madden NFL 20 Snoop Dogg njihet nga të gjithë si një prej rreperëve më të mëdhenj në botë. Ai u bë një ikonë e rrepit rreth…