Tag: slightly mad studios

Project CARS 3 do të lançohet këtë verë
Project CARS i tretë do të dalë gjatë kësaj vere, dhe do të vijë në PC, Xbox One dhe PlayStation 4 Është e papritur sepse si fillim, kjo është hera e parë që dikush duket se ka dëgjuar për të,…
Shikoni gameplay-in e parë të Fast and Furious Crossroads
Slightly Mad Studios na kanë treguar gameplay-in e parë të Fast and Furious Crossroads. Loja ishte planifikuar që të publikohej në maj, por u shty për shkak të pandemisë së coronavirus. Traileri tregon se studioja ka ndjekur një rrugë tjetër,…
Slightly Mad Studios do të nxjerrë konsolin më të fuqishëm në 2022
"Kjo është përtej gjeneratës së ardhshme..." Zhvilluesit e Project CARS, Slightly Mad Studios po zhvillojnë konsolin e tyre të quajtur The Mad Box. CEO i studios, Ian Bell, ju bashkua Twitter vetëm për të dhënë këtë njoftim. "Çfarë është Mad…