Ky Skyrim mod sjell Fall Guys në Elder Scrolls
Fall Guys është një nga lojërat më të luajtura momentalisht, ndaj sigurisht që dikush duhet ta merrte dhe ta kthente në një nga mods më gallatë të Skyrim që kemi parë deri më tani. Që në fillim, videoja fillon me…
Veçori të cilat do të donim ti shikonim në Elder Scrolls VI
Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit. The Elder Scrolls VI është një prej lojërave…
Një mod i ri sjell Dragon Ball në Skyrim
Mod i radhës në Skyrim do t’iu transformoj në një Super Saiyan Skyrim mund ta quajmë si një prej lojërave të cilat kanë më shumë mods të krijuar nga lojtarët sesa çdo lojë tjetër. Kësaj radhe ka ardhur një mod…
Modi i ri që kthen Skyrim në multiplayer hyn në closed beta
Së shpejti do të keni mundësinë të eksploroni Skyrim së bashku me 8 miqtë tuaj në Skryrim Together. Edhe pse Bethesda tentoi të kthente serinë Fallout online me Fallout 76, le të themi që rezultatet nuk ishin aspak të kenaqëshme.…
The Elder Scrolls 6 është akoma larg, Bethesda konfirmon historinë.
Nëse jeni të ngazëllyer për hyrjen e ardhshme kryesore në "The Elder Scrolls", ju do të qëndroni gjatë në pritje. Elder Scrolls VI, të cilin Bethesda e njoftoi në E3 këtë vit, nuk do të shfaqet në këtë “console generation”,…