Tag: skull and bones

Lançimi i Skull and Bones shtyhet përsëri
Ubisoft ka njoftuar se video-loja e ardhshme e fantazisë pirate Skull and Bones është shtyrë sërish. Kjo shënon më të fundit në një varg të gjatë vonesash për titullin, por është pjesërisht e dukshme sepse ishte vetëm disa javë larg…
Ubisoft zbulon më shumë detaje për Skull and Bones
Skull and Bones është një nga lojërat më të fundit të shpallura nga Ubisoft Forward sot. Në mënyrë të pabesueshme, më në fund është thënë që loja të lançohet pas kaq shumë vonesash. Skull & Bones, një lojë e re…
Çfarë PC iu duhet për të luajtur Skull and Bones?
Pas një kohe goxha të gjatë pritjeje me vite për lojën Skull and Bones të Ubisoft, më në fund kjo lojë është këtu dhe gati për t’u lançuar së shpejti. Dhe së fundmi Ubisoft ka zbuluar se çfarë PC iu…
Skull and Bones nga Ubisoft do të lançohet në 8 Nëntor
Pas vuajtjeve në ferrin e zhvillimit për vitet e fundit, Skull and Bones, loja pirate e Ubisoft më në fund po sheh dritën. Zhvilluesi tregoi pamjet e reja të lojës si pjesë e ngjarjes së saj Ubisoft Forward. Skull and…
Skull and Bones mund të zbulojë një datë lançimi
Skull and Bones i Ubisoft nuk ka ende një datë lançimi, por kjo mund të ndryshojë së shpejti tani që loja ka marrë një vlerësim të ri nga një nga tabelat e mëdha të klasifikimit. Loja shfaqet në faqen e…
Zbulohen pamje nga loja Skull & Bones të Ubisoft
Loja e shumëpritur e piratëve multiplayer të Ubisoft Skull & Bones sapo u zbulua. Pamjet e një videoje prezantuese gjashtë minutëshe u shfaqën në Reddit (megjithëse u hoqën pikërisht kur po shkruanim këtë) dhe është lloji që u tregohet testuesve…