fbpx

Tag: six invitational

Eventi Road to Six Invitational është rikthyer përsëri në R6S
Harta Stadium bashkë me shumë gjëra të reja janë rikthyer përsëri në Rainbow Six Siege Së fundmi Ubisoft ka zbuluar se eventi Road to Six Invitational  do të rikthehet përsëri edhe ketë vit. Bashkë me ketë event është gjithashtu edhe…
Six Invitational 2021 do të sjell ndryshime në R6S
Ndryshime të tjera priten së shpejti në Rainbow Six Siege për ketë vit Eventi më i madh i Rainbow Six Siege, Six Invitational, do të vijë së shpejti dhe mesa duket bashkë me të do të vijnë disa ndryshime dhe…