Tag: shigaraki

My Hero Academia zbulon trailer e Season 6
My Hero Academia është drejt fundit të manga dhe një trailer i ri për Season 6 e serisë anime ka ardhur. Mesa duket gjërat kanë filluar të lëvizin dhe një luftë e madhe po vjen. Dhe ky trailer na tregon…
Battle Royale My Hero Academia po vjen në Steam
Ashtu si All Might, pamjet e para të lojës së My Hero Academia: Ultra Rumble janë këtu, siç është konfirmimi i një testi beta në shkurt dhe platformat e planifikuara të nisjes së lojës, duke përfshirë PC përmes Steam. P5r…
My Hero Academia duhet të përfundojë brenda një viti
Disa vite më parë, industria e anime arriti një sukses kur Kohei Horikoshi nxori My Hero Academia. Seriali superhero është bërë një nga serialet më të mira në manga dhe anime deri më sot. Pas vitesh në shtyp, My Hero…
My Hero Academia zbulon avantazhet kryesore të antagonistëve për betejën përfundimtare
My Hero Academia u ka dhënë kebërësve disa avantazhe përpara betejës përfundimtare që do të vijë në kapitullin më të ri të serisë! Ndërsa Kohei Horikoshi vazhdon të punojë për Final Act të serisë origjinale të mangës, fansat po shohin…
My Hero Academia shfaq update reja për Big Villain Event
My Villain Academia ishte padyshim historia më e madhe jo vetëm e sezonit të pestë të animes së My Hero Academia, por e tërë e ekskluzivitetit të Shonen. Si qendër e vëmendjes, u hoq nga heronjtë e klasës 1-A dhe…
Episodi i fundit i My Hero Academia zbulon formën e re të Shigaraki
Spoiler alert Kapitulli më i ri i My Hero Academia na dha pamjen e parë të re të përmirësuar të Tomura Shigaraki. Shigaraki, si Izuku Midoriya, ka kaluar një periudhë të madhe rritjeje që është përshkallëzuar shpejt gjatë rrjedhës së…
Promovimi i fundit i My Hero Academia tregon për fillimin e luftës
SPOILER ALERT My Hero Academia po na jep shenjat e para për fillimin e luftës me vrojtimin rreth finales së madhe të Season 5! Anime më në fund ka arritur episodin e saj të fundit, dhe me hyrjen më të…
Fundi i episodit të My Hero Academia na përgatit për një luftë të madhe
Anime e Season 5 të My Hero Academia ka hyrë tashmë në arc. My Villain Academy dhe episodi më i fundit i anime ma prezanton me një luftë tjetër të madhe. Dhe sa për t’iu kujtuar, më poshtë do të…