fbpx
Teaser i sezonit të 9 të Fortnite ka ardhur dhe duket mjaft futuristik
Fansat e robotëve do jenë shumë të kënaqur me të. Eventi final i sezonit të tetë të Fortnite ka ardhur dhe kjo do të thotë se sezoni i nëntë ka rradhën për ti zënë vendin. Epic ka publikuar teaser-at e…