Tag: sezoni 8

Armë, Evente dhe Sezon i ri në update-in e PUBG Mobile
Royale Pass i Sezonit të 8 do të jetë i disponueshëm së shpejti. Pasi qëndroi në beta për rreth një javë , update-i 0.13.5 i PUBG Mobile u lançua sot globalisht. Ky update solli të shumëpriturin Royale Pass të Sezonit…
Epic po eksploron me një respawn system në Fortnite
Edhe përmirësimet në komunikimin në skuadër janë në punim e sipër Nëse Epic e mori nismën nga Apex Legends apo jo nuk e dimë, por producenti Zack Estep konfirmoi gjatë Fortnite AMA se një respawn system për squad play është…
Publikohen pesë sekonda nga sezoni i fundit i Game of Thrones
Kanë dal plot pesë sekonda nga sezoni i fundit i Game of Thrones dhe po, janë tensionuese. Daenerys më në fund vjen në Winterfell me Jon-in në krah dhe mund të dallojmë qartazi tensionin midis saj dhe Sansës . Klipi…