Një vajze thotë se Seraphine është bazuar tek ajo, Riot e kundërshton
Vajza, e quajtur Stephanie, ishte në një lidhje të shkurtër me një punonjës të Riot në 2019 Një vajz me emrin Stephanie ka pohuar se një personazh i ri i League of Legends me një pamje dhe emër të ngjashëm,…
Një bug në League of Legends bën që ultimate i Seraphine të jetë i padukshem
Nje bug bën që ultimate i Seraphine të bëhet i padukshëm Seraphine mund të jetë kampionia më e re në League of Legends, por kjo nuk do të thotë që ajo nuk erdhi me disa të meta të vetat, duke…
Udhëzues se si të luani Seraphine në League of Legends
Cdo gjë që ju nevoitet për të zotëruar Seraphine: build-et më të mira, runes dhe këshillat Seraphine është gati të godasë Summoner's Rift në League Patch 10.22! Nëse po kërkoni të merrni këngëtaren e Piltovan, ne ju kemi mbuluar, me…
League Patch 10.22 do të sjell Seraphine dhe Annie rework
Ndrryshime të mëdha do të vijn këtë patch Riot Games ka zbuluar një tjetër patch të madh në League of Legends që vjen në fund të këtij cikli PBE, me një rework të Annie-et dhe lëshimin e Seraphine që kryeson…
Seraphine lëshohet me një Ultimate skin
Skin-i Seraphine do ti shtohet koleksionit Ultimate Skin's duke e bër ate skin-in e 6 Pas muajsh ngacmimesh gjithëpërfshirëse të mediave sociale për kampionen më të re të League of Legends, Seraphine, fansat më në fund po marrin një pamje…
Seraphine mbërrin në PBE më 13 tetor
Personazhi i ri Seraphine mbërrin në PBE sëshpejti Pas më shumë se dy muaj spekulimesh, Riot Games më në fund ka konfirmuar që Seraphine do të jetë kampioni i radhë i League of Legends në Worlds 2020. Seraphine do të…
League of Legends Season 11 po afron dhe kush janë ndryshimet që Riot sjell
Këtu do të gjeni tëgjitha ndryshimet e sezonit 11 në League of Legends League of Legends Sezoni 11 është pothuajse këtu. Nëse doni të merrni shpërblimet tuaja të radhës për Sezonin 10, nuk ju mbetet shumë kohë për të pritur.…
Gjithçka që dimë për kampionen e LoL, Seraphine
Cdo detaj që ju duhet rreth Seraphine tashme është bërë e dukshme Kampioni i radhës i League of Legends, i dashuri misterioz i Twitter dhe popstarja më e re K / DA Seraphine, thuhet se u është dhënë një datë…
Zbulohen teasers për Seraphine, kampionen e re të LoL
Këto teasers u zbuluan në një llogari të çuditshme në Twitter dhe Instagram Shumë pak dihet rreth kampiones së re të League of Legends. Është thënë se ajo do të jetë një mage sensacional, por nuk ka më shumë informacion.…