Kasti i ‘Breaking Bad’ rikthehet për filmin e ardhshëm
Shtohen zërat e një rikthimi të kastit origjinal për një projekt të ri. Para disa muajsh, u njoftua se një film mbi Breaking Bad, një ndër serialet më të vlerësuar të viteve të fundit, do të fillonte të xhirohej. Filmi…
Rockstar do të prezantojë një lojë të re; do të lançohet në 2020
Analistët bëjnë parashikimet e tyre mbi planet e studios prestigjoze. Analistët parashikojnë se çfarë do të ndodhë në 2019. Midis zërave dhe ideve se battle-royale modes të Overwatch dhe Black Ops 4 do të bëhen falas dhe se Nintendo do…