Lojtari më i njohur i Overwatch po lë lojën për Valorant
Jay "Sinatraa" Won po largohet nga San Francisco Shock. Lojtari më i mirë pro i Overwatch do të kalojë në një lojë të re. Jay “Sinatraa” Won ka lënë Overwatch League San Francisco Shock dhe raportohet se ai do të…
Bugha po kërkon për një skuadër të re në Fortnite Champion Series
Kampioni i Fortnite World Cup Solos, Kyle ‘Bugha’ Giersdorf, ka zbuluar se po kërkon për një skuadër të re që ti bashkohet për Fortnite Champion Series, pavarësisht faktit që pak më parë kishte njoftuar skuadrën e tij të parë me…