Tag: senna

Trailer i ri i F1 2021 zbulon Schumacher dhe Senna
Codemasters kanë zbuluar shtatë ikona e Formula 1 drivers të përfshira në F1 2021's My Team mode si pjesë e Deluxe Edition, së bashku me tre yjet e kopertinës së lojës së re, e cila është vendosur të dalë në…
Senna dhe Aphelios do të bëhen nerf në Patch 10.6 të League of Legends
Dy ADC më të rinj të lojës do të bëhen nerf sërish Edhe pse janë ndryshuar disa herë gjatë Season 10, Aphelios dhe Senna do të bëhen sërish nerf në Patch 10.6 të League of Legends. Të dy kampionët janë…
Patch 9.24 në LoL do të sjellë ndryshime për Ryze, Senna dhe Yuumi
Këto janë disa prej ndryshimeve të para që do të vijnë në Patch 9.24 Kampioni më i ri i League of Legends, Senna, erdhi në lojë në nëntor. ADC/Support-i më i ri në lojë ka domimuar deri më tani në…
Patch 9.22 sjell Senna dhe True Damage në League of Legends
Ky është patch-i i fundit i këtij sezoni Tashmë jemi në momentet e fundit të sezonit 9 të League of Legends. Patch 9.22 do t'i japë fundit sezonit ranked dhe gjithashtu ka sjellë disa skin-e shumë të bukura për këtë…
Zbulohen detajet e aftësive të Senna në League of Legends
Ajo mund të jetë e fortë si në Solo Queue, por edhe në Pro Play Më në fund aftësitë e Senna janë zbuluar zyrtarisht, dhe duket se ajo do të jetë një prej "support-eve" më unike dhe agresive në League…
Zbulohen aftësitë e Senna në League of Legends
Kampioni më i ri i LoL është shumë afër Ndërkohë që disa fansa të League of Legends i kanë sytë nga Worlds 2019, pjesa tjetër po presin me padurim ardhjen e Senna, support-it të ri marksman. Riot Games ka zbuluar…
Zbulohet më shumë mbi Senna, Fiddlesticks dhe Volibear në LoL
Champion Roadmap-i i fundit zbulon më shumë mbi kampionët e rinj që do të vijnë në League of Legends Riot Games solli shumë lajmërime të reja në 10-vjetorin e League of Legends, duke na dhënë një ide më të mirë…
Zbulohet Senna, support-i i parë marksman në League of Legends
Senna do të jetë një support me një koncept mjaft interesant në League of Legends E lançuar fillimisht në 2009, një stream festiv për League of Legends një dekadë pas lançimit të lojës ka zbuluar shumë gjëra të reja që…
Senna, gruaja e Lucian, pritet të vijë në League of Legends
Trailer-i i fundit thuajse konfirmon gjithçka Champion Roadmap në League of Legends pritet të update-ohet së shpejti, por deri sa gjithçka të bëhet zyrtare, pritet që Senna të jetë kampioni i rradhës që do të vijë në Summoner's Rift. Në…