Tag: season 9

Call of Duty: Mobile prezanton Season 9 të quajtur Nightmare
Më në fund Call of Duty: Mobile ka sjellë sezonin e saj të ri për Halloween të quajtur Nightmare. Bashkë me këtë sezon, do të vijnë plot gjëra të reja si harta, operator, armë, blueprints, calling cards, charms dhe më…
NBA 2K21 sjell Season 9 të MyTeam
Teksa fundi i sezonit të NBA po vjen, 2K Games ka përgatitur disa karta të reja të vlefshme të cilat mund t’i bëni pjesë të inventory tuaj. Update i Season 9 të NBA 2K21 sjell pakon e letrave Out of…
Këto janë ndryshimet që vijnë me Season 9 të Apex Legends
Përditësimi i Apex Legends Legacy fillon më 4 maj, së bashku me Legend Valkyrie e ri, 3v3 Arenas mode e re dhe shumë më tepër. Shikoni artikullin më poshtë për të parë patch notes për Sezonin 9. Jashtë tërheqjeve kryesore…
Respawn zbulon se ata tashmë janë duke punuar me karakteret për Apex Legends Sezoni 13 dhe 14
Respawn Entertainment kanë konfirmuar se ata aktualisht janë duke punuar në Legends për Sezonet 13 dhe 14 të Apex Legends, duke konfirmuar sesa lojtarët e battle royale po presin me padurim. Apex Legends ka qenë një sukses i pabesueshëm, duke…
Ja se çfarë do të vijë në CoD Mobile Season 9
Zhvilluesit e Call of Duty Mobile kanë zbuluar disa nga gjërat e reja që do të vijnë në lojë për Season 9, Conquest, përfshirë këtu një event të ri. CONTENT ROADMAP I COD MOBILE SEASON 9 Gjërat e reja që…
Conquest, sezoni 9 i Call of Duty: Mobile, vjen më 16 gusht
Activision zbulon emrin dhe datën e lançimit të sezonit të ri Call of Duty: Mobile vazhdon të tërheqi lojtarë me sezone të reja brenda në lojë. Gjithsesi, update-i i Season 9 është më i madhi që ka ardhur në lojë…
Ja çfarë sjell Season 9 në Call of Duty: Mobile
Activision po përgatitet për një update të madh të Call of Duty Mobile. Përpara ardhjes zyrtare të Season 9, zhvilluesit e CoD kanë filluar të hedhin teasers mbi veçoritë dhe gjërat e reja që do të vijnë në lojë. Season…
Ja kur do të fillojë Season 9 i PUBG Mobile
Bashkë me të do të vijë edhe royale pass i Season 9 Sezoni i nëntë i fenomenit PUBG Mobile do të vijë në 13 shtator dhe do të sjellë bashkë me të update 0.14.5 dhe një royale pass të ri.…
Gjithçka dimë mbi Season 9 dhe update-in e ri të PUBG Mobile
Sezoni i ri i PUBG Mobile pritet të vijë muajin e ardhshëm së bashku me update 0.14.5 Update-i tjetër i madh i PUBG Mobile, që gjithashtu do të sjellë në lojë edhe Season 9, do të vijë muajin e ardhshëm.…
Ninja shpjegon se pse ka ndryshuar startegjinë e tij në Fortnite
Ninja ka pranuar se sezoni 9 e ka detyruar atë të ndryshojë strategjinë e tij Streamer-i popullor në Twitch, i cili ka mbi 14 milion ndjekes, u akuzua se u fsheh nga kundërshtarët e tij gjatë transmetimit më 26 maj.…