Tag: season 7

Vendet më të mira ku mund të bëni drop në Fortnite | GUIDE
Kapitulli 2 Sezoni 7 i Fortnite ka tronditur hartën dhe ka një përzierje të mirë të vendeve të vjetra dhe të reja për t'u vizituar në Island. Këtu janë disa nga vendet më të mira për t'u ulur tani për…
Vendet më të mirë për drop në Fortnite Chapter 2 Season 7
Kapitulli 2 Sezoni 7 i Fortnite ka tronditur hartën dhe ka një përzierje të mirë të vendeve të vjetra dhe të reja për t'u vizituar në Island. Këtu janë disa nga vendet më të mira për t'u ulur tani për…
A do të kemi Season 7 në Warzone?
Call of Duty Warzone Season 7 nuk është konfirmuar zyrtarisht nga Infinity Ward ose Raven Software, por lojtarët besojnë se një mesazh brenda lojës ka verifikuar Season 7. Mesazhi vjen si njoftim kur lojtarët kapin një nivel të caktuar progresi…
Këto janë patch notes të Apex Legends Season 7
Season 7 i Apex Legends vjen sot dhe Respawn na ka dhënë një listë të detajuar të të gjitha ndryshimeve që do të vijnë. Në vija të përgjithshme i dimë të gjitha gjërat e mëdha që sjell ky sezon: personazhi…
Apex Legends Season 7: Ascension vjen me një hartë, automjet dhe personazh të ri
Apex Legends Season 7: Ascension është konfirmuar më në fund nga EA dhe zhvilluesi Respawn Entertainment. Sezoni sjell plot kontent të ri, duke u siguruar që loja të qëndrojë e freskët. Konfirmimi i parë vjen për personazhin e ardhshëm të…
Apex Legends vjen në Steam me fillimin e Season 7
Kalimi i madh i lojërave të Electronic Arts në Steam vazhdon në nëntor, me lançimin e shumëpritur të Apex Legends në të, që do të vijë në 4 nëntor me ardhjen e Season 7 në lojë. Versioni në Steam i…
Call of Duty: Mobile Season 7 do të quhet Radioactive Agent
Sezoni i ri do të sjellë shumë përmbajtje të re në lojë Call of Duty: Mobile Season 7 do të quhet Radioactive Agent, zbuloi Activision në një postim në Twitter. Sezoni i ri do të dalë më vonë këtë javë.…
Dragua në Fortnite?! Ninja duket se ka përgjigjen për pyetjet tona
Lojtarët e Fortnite janë të bindur se ata mund të dëgjojnë zhurmën e një dragoi në lojë dhe "hyjnia" e tyre, Tyler 'Ninja' Blevins mendon se është e mundur që një dragua të jetë arma e ardhshme mitike. Sinjalizimet për…
Një fshat i vogël është zbuluar nën Iceberg në Fortnite Season 7
Përkundrejt faktit se ka qenë aktiv për disa ditë, Fortnite Season 7 duket se po sjell ndryshime në hartë më shpejt se sa po prisnim, duke u përqendruar rreth Polar Peak. Fortnite Season 7 arriti vetëm pak ditë më parë…
Sezoni i shtatë i Fortnite vjen sot me ndryshime të mëdha
Sezoni i shtatë i Fortnite vjen sot për zotëruesit e Battle Pass dhe mode i ri do ti japi mundësi komunitetit të tij të jetë më krijues. Ky vjen si një ndryshim i madh për lojën, pasi mund të nënkuptojë…