Kur do të fillojë Season 4 në Fortnite? Data, tematika dhe më shumë
Fortnite Season 4 pritet të fillojë drejt mbarimit të verës, por çfarë ka rezervuar Epic për sezonin e ardhshëm? Ja çdo gjë që dimë deri më tani. Kur fillon Fortnite Chapter 2, Season 4? Data e përfundimit të sezonit me…
Traileri i Warzone Season 4 hedh shenja drejt hartës së re në Urzikstan
Traileri i intros së Season 4 të Warzone mund të ketë lënë të kuptohet se do të vijë së shpejti një hartë e re që do të vijë së shpejti në Battle Royale, duke e sjellë luftën drejt Urzikstan-it imagjinar…
Bëhet leak data e ardhjes së Season 4 në Call of Duty: Modern Warfare
Data e riplanifikuar për sezonin e ardhshëm të Call of Duty: Modern Warfare, Season 4, është bërë leak. Ky sezon u vonua për të mos ndërhyrë me protestat globale rreth rracizmit dhe dhunës policore. Duke bërë data-mine filet se Season…
Lojtarët e Warzone sugjerojnë që veçoria revive e Fortnite të vijë në Season 4
Lojtarët e Call of Duty kanë bërë thirrje që një nga veçoritë e Fortnite të shtohet në Warzone, përpara ardhjes së sezonit të ardhshëm. Siç vihet re në shumicën e lojërave battle royale, lojtarëve në Warzone ju jepet një periudhe…
Sezoni i 4 i Warzone mund të sjellë night mode
Infinity Ward mund të jetë duke u përgatitur për të sjellë një night-time playlist në Warzone, teksa lojtarët kanë filluar të bashkojnë së bashku disa të dhëna nga teasers-at e fundit të Season 3. Në 27 maj një teaser trailer…
Çfarë duhet të dimë për Season 4 të Modern Warfare
Sezoni i tretë i Call of Duty: Modern Warfare, që kishte brenda tij shumë ndryshime brenda Warzone, harta të reja multiplayer dhe armë të reja, është duke ardhur drejt fundit. Me hype-in që po rritet për Season 4, lojtarët duan…
Ky leak në Modern Warfare zbulon armët që do të vijnë në Season 4
Disa dataminers të Call of Duty kanë zbuluar armë nga filet e Modern Warfare, që mund të shtohen me ardhjen e Season 4 në lojë. Leaks-at erdhën nga Reddit u/JeaneJWE, i cili zbuloi informacione për një sërë armësh të reja.…
La Casa de Papel – Season 4 | GameON Review
La Casa de Papel vazhdon akoma me një ritëm të shpejtë dhe të fortë edhe pse ka arritur deri në sezonin e katërt dhe mund të duket se gjithçka po shkon drejt përfundimit. Siç mësuam edhe nga fundi i sezonit…
Castlevania po kthehet për sezonin e katërt në Netflix
Seriali hit do të rikthehet për më shumë në të ardhmen e afërt Një nga serialet më të famshëm të animuar të Netflix, Castlevania, po kthehet në shërbimin e transmetimit, pasi u njoftua se shfaqja do të sjell një Season…
Sipas një leak-u, Class Passives do të vijnë në Apex Legends
Tashmë klasat nuk do të jenë të parëndësishme Aftësi dhe pasive të reja mund të vijnë për 12 personazhet e Apex Legends në Season 4, pasi një dataminer zbuloi se Respawn po teston këto ndryshime. Deri më tani në Apex…