Tag: season 17

Si të arrini conqueror në PUBG Mobile Season 17
PUBG Mobile është një lojë battle royale me miliona përdorues aktivë çdo ditë. Teksa popullariteti i saj u rrit, konkurenca për t'u bërë lojtari më i mirë ndoqi të njejtin drejtim. Si rezultat lojtarët vazhdimisht tentojnë të tregojnë aftësitë e…
PUBG Mobile Season 17: Data e lançimit dhe Pass Royale
Sezoni i 16 i PUBG Mobile është ende duke vazhduar me Metro Royale, evente festive dhe një Pass Royale me tematikën e Metro. Në janar të 2021, sezoni i ardhshëm i PUBG Mobile do të fillojë. Ja çfarë dimë deri…
Këto janë ndryshimet që sjell Clash Royale në Season 17
Supercell zbuloi të gjitha ndryshimet për Season 17 të Clash Royale më herët gjatë ditës së sotme. Këto ndryshime do të vijnë live në lojë në 3 nëntor, pasi të përfundojë Season 16. Elite Barbarians dhe Graveyard janë ripunuar. Mini…
Season 17 i Clash Royale quhet Treasures of the Old King
Po sjell një arenë të re, tower skins dhe emotes Sezoni i 17-të i Clash Royale është mjaft afër cepit. Quhet “Treasures of the Old King” dhe do të fillojë më 2 nëntor. Si zakonisht, sezoni do të sjellë një…
Electro Giant i Clash Royale merr një buff të rëndësishëm
Pas performancës së tij të dobët, Electro Giant do të marrë disa buffs së shpejti Karta e Electro Giant u lançua në Clash Royale gjatë update të sezonit 16 më 5 tetor ku gjithashtu shtoi një mekanizëm interesant në lojë…