Tag: season 1

Sezoni i ri i Call of Duty: Mobile quhet New Order
Me Season 13 të Call of Duty: Mobile që po vjen drejt fundit së shpejti, Activision ka filluar të hedhë teasers për sezonin e parë të 2021. Sezoni i ri do të quhet New Order. Activision ka vendosur të rikthejë…
Çfarë mendojnë streamers dhe pros për Warzone Season 1
Warzone Season 1 më në fund ka ardhur dhe reagimet përsa i përket këtij update-i kanë qenë mjaft të miksuara. Që nga contenti i ri, te glitches, streamerat më të njohur kanë folur për update-in. SHROUD "Isha pak i hutuar…
Call of Duty: Cold War Season 1 fillon në dhjetor
Warzone dhe Call of Duty: Cold War do të nisin Season 1 njëkohësisht Data e fillimit të sezonit 1 të Call of Duty: Black Ops - Cold War është caktuar për në dhjetor, rreth një muaj pas lancimit të lojës…
Season 1 Series Items janë live në Rocket League
Lojtarët mund të fillojnë të mbledhin items nga Season 1 Series duke filluar nga sot - përfshirë Insidio Battle-Car të ri dhe një Goal Explosion Seria përmban një larmi items-ash që variojnë nga wheels dhe shkronja të ndara deri te…
The Witcher i Netflix është ende seriali më i madh në botë
The Witcher i Netflix ka qenë një serial tepër popullor. Në këtë pikë ky është vetëm citim faktesh. Njerëzit edhe i janë futur librave dhe lojërave, falë interesit që ka ngjallur seriali. Por sa i madh është seriali dhe a…
Sezoni i 1 i Call of Duty: Modern Warfare sjell harta, misione dhe një battle pass
Ende asnjë lajm për mode-in battle royale gjithsesi. Data e lançimit dhe plani për Call of Duty: Modern Warfare Season 1 është publikuar. Ky i fundit do të vijë në 3 dhjetor si një update falas për PS4, PC dhe…
Fortnite Chapter 2 Season 1 zgjatet dhe do të ketë një event festiv
Eventi do të jetë i ngjashëm me 14 Days of Fortnite Epic Games ka surprizuar lojtarët e Fortnite duke zbuluar se sezoni i parë i Fortnite Chapter 2 do të zgjatet, dhe gjithashtu do të ketë një event të ri…
Fortnite Chapter 2 është zyrtarisht online, së bashku me një trailer
Bëhuni gati të hidheni në hartën e re! Fortnite është rikthyer, pasi u thith nga një vrimë e zezë në univers, me Epic që më në fund zbuloi detajet e Fortnite Chapter 2, së bashku me një trailer kinematik që…