Tag: scott pilgrim

Scott Pilgrim vs. The World: The Game Review
Scott Pilgrim vs. The World është një lojë beat’em up e lançuar për herë të parë gjatë vitit 2010 për PS3 dhe Xbox 360. Por disa vite më vonë loja u zhduk nga tregu pa asnjë gjurmë, për t’u rikthyer…
Scott Pilgrim vs. the World: The Game – Complete Edition është lançuar zyrtarisht
Është koha të bashkoheni, të luftoni për dashuri dhe të mposhtni League of Seven Evil Exes Së fundmi, Ubisoft, në bashkëpunim me Universal Games dhe Digital Platforms, njoftuan se Scott Pilgrim vs. The World: The Game - Complete Edition tani…