Tag: sasuke

Një hotel me tematikë Uchiha është hapur për fansat e Naruto
Ëndrra e çdo fansi të Sasuke ose Itachi bëhet realitet Naruto është një prej anime më popullore dhe të dashura për të gjithë fansat e anime kudo në botë. Shpesh herë e kemi parë që të ketë evente të ndryshme…
Fansat e Naruto zbulojnë idetë e tyre mbi spin-off e Sasuke
Sasuke Uchiha mund të mos ketë dashur të bëhet një legjendë në botën anime, por pikërisht kjo ajo që ndodhi. Ndërsa anime mund të përqendrohet më shpesh në heroin e saj titullar, Naruto, ka kaluar shumë kohë edhe me Sasuke.…
Naruto zbulon një lloj të rrezikshëm Rasengan
Naruto ka prezantuar një lloj të ri vdekjeprurës të Rasengan, në kapitullin e fundit të mangës së Boruto. Historia e Boruto: Naruto Next Generations ka qenë e gjitha rreth evoluimit të personazheve të sagës Naruto ndërsa bëhen të rritur dhe…
Spin-offs të rinj të Naruto do të vijnë së shpejti
Naruto po përgatitet të festojë përvjetorin e tij të njëzetë dhe Jump Festa ka qenë platforma e përsosur për seritë shonen për të lënë të kuptohet se çfarë do të sjellë në të ardhmen. Me serialin e krijuar nga Masashi…
Naruto zbulon forcën e vërtetë Sarada
SPOILER ALERT Sarada Uchiha ka qenë një nga anëtarët më të fuqishëm dhe me ndikim të Team 7, me betejën e fundit kundër Organizatës Kara që e vendosi atë në krye të kuartetit të saj të sapoformuar ndërsa ata u…
Eventi Naruto i fortnite po çmend fansat e anime
Naruto është një nga serialet më të mëdha anime që është shfaqur ndonjëherë, dhe trashëgimia e tij vazhdon sot me projekte të reja. Naruto Uzumaki po lulëzon sërish dhe Fortnite sapo e shtoi fuqinë e tij. Loja e epic sapo…
Naruto po vjen në Fortnite
Bëhuni gati, Naruto: Shippuden do të vijë në Fortnite, konfirmuan Epic Games. Për momentin, nuk kemi asnjë detaj në lidhje me personazhet specifike apo artikujt e rinj, por të paktën e dimë se ngjarja e përfolur e crossover është në…
Naruto shpjegon pse Boruto ka nevojë për provime të reja Chunin
Lufta kundër organizatës Kara ka marrë fund për momentin në serinë anime të Boruto: Naruto Next Generation, dhe ndërsa Boruto dhe miqtë e tij mund të jenë të sigurt nga Otsutsuki, një grup krejtësisht i ri problemesh kanë dalë dhe…
Naruto shpjegon se si ndihet Sasuke pasi humbi Rinnegan-in e tij
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations shpjegoi se si ndihet Sasuke Uchiha pasi humbi Rinnegan-in e tij me episodin më të ri të animes! Lufta kundër Isshiki Otsutsuki mund të ketë përfunduar tani për tani, por është e qartë se…
Boruto lëshon Baryon mode të Narutos
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ka lançuar modalitetin e ri të Naruto Uzumaki, Baryon mode në një skenë mahnitëse ndeshjeje me episodin më të ri në anime! Anime ka arritur kulmin e arc Oksutsuki Awakening, dhe me të ka…