Tag: sarada

Naruto zbulon forcën e vërtetë Sarada
SPOILER ALERT Sarada Uchiha ka qenë një nga anëtarët më të fuqishëm dhe me ndikim të Team 7, me betejën e fundit kundër Organizatës Kara që e vendosi atë në krye të kuartetit të saj të sapoformuar ndërsa ata u…
Sarada tregohet fantastike ne episodin e fundit të Boruto
Më në fund Boruto: Naruto Next Generations po i jep vëmendjen e duhur Sarada, vajza e Sasuke, nëpërmjet episodit të fundit të  kësaj serie. Momentalisht seria po kalon në fazën e Otsutsuki të Kawaki arc dhe një betejë e re…